Twój koszyk jest pusty

dotykacka

 

dotykackaDotykačka jest nowoczesnym, łatwym w obsłudze, funkcjonalnym i współpracującym z wieloma akcesoriami systemem kasowym przeznaczonym dla małych i średnich firm prowadzących sklepy, zakłady gastronomiczne, hotele oraz świadczących różnorodne usługi.

 

Dotykačka to działający na platformie Android system kasowy – tworzony przez czeską firmę Dotykačka s.r.o. – dostępny w 12 wersjach językowych i codzienne wykorzystywany przez tysiące firm w Europie i poza nią.

System kasowy Dotykačka jest ceniony przez użytkowników ze względu na prostą instalację, łatwą obsługę, niezawodną pracę, wsparcie techniczne oraz dostęp do szczegółowej instrukcji. System działa bez problemu nawet podczas przerwy w dostępie do internetu. Dzięki integracji z chmurą obliczeniową, umożliwia zdalne zarządzanie, kontrolę pracy oraz generowanie szczegółowych raportów z dowolnego miejsca.

 

 

Najważniejsze cechy systemu kasowego Dotykačka

dotykacka prowadzenie ewidencji przychodów i płatności
dotykacka dzielenie produktów i usług na kategorie
dotykacka zarządzanie programami lojalnościowymi i rabatowymi
dotykacka tworzenie szczegółowych zestawień, analiz i raportów
dotykacka zarządzanie stanami magazynowymi
dotykacka zdalne zarządzanie i kontrola poziomów dostępu użytkowników
dotykacka wsparcie techniczne i klienckie online oraz poprzez call center
dotykacka bezproblemowa współpraca z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak terminale płatnicze, czytniki kodów, wagi, drukarki fiskalne, czytniki czipów, itp

dotykacka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook

 

Używamy plików cookie, aby analizować ruch w tej witrynie, zapamiętywać Twoje preferencje i optymalizować ją pod kątem wygody użytkownika.
więcej informacji...