Twój koszyk jest pusty

nano_online_06_900x9003
nano900x9002
nano900x9003

Kasa fiskalna Novitus Nano online

E-mail
Połączenie z internetem:
 • złącze LAN/Ethernet
 • WiFi
 • Cena sprzedaży netto 1550,00 zł
  Różnica ceny dla wariantu
  Cena sprzedaży z rabatem
  Cena sprzedaży brutto 1906,50 zł
  Cena / kg:
  Rozszerzenia USB
  Opis

  Opis

  NANO online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Zaufaj marce, używanej przez ponad 900 000 użytkowników. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację.

  KASA NANO ONLINE W SKRÓCIE:

  •        Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)
  •        20.000 towarów w bazie
  •        40 znaków w nazwie
  •        1000 kodów dowiązanych
  •        20.000 bufor paragonów on-line
  •        100 pozycji na paragonie
  •        100 działów towarowych
  •        32 kasjerów
  •        10 form płatności
  •        7 stawek PTU
  •        Rozliczenie zaliczek na paragonach
  •        Procesor 524 MHz
  •        256 MB pamięci RAM
  •        4.096 MB pamięci flash
  •        2 wyświetlacze LCD 192x48 pxl
  •        Platforma LINUX
  •        Łączność LAN, RS232, USB, WLAN (opcja), BT(opcja), GSM 3G/LTE (opcja),
  •        Współpraca z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych i szufladą
  •        Wygodne programowalne klawisze szybkiej sprzedaży
  •        Rozliczenia opakowań zwrotnych i kaucji, usługi busowe i czasowe
  •        Programowalne nagłówki graficzne paragonu, grafiki w stopce paragonu

  DŁUGODYSTANSOWIEC WŚRÓD URZĄDZEŃ FISKALNYCH

  W mobilnym urządzeniu obok jego funkcji, bardzo ważne jest jego zasilanie akumulatorowe i pojemność baterii. NANO online potrafi bez zasilacza wydrukować nawet do 3 000 paragonów, co pozwala nawet na kilkudniową pracę bez ładowania. Niskie zużycie energii zapewniane jest przez zaawansowany system usypiania poszczególnych elementów kasy w okresie bezczynności. Moc zapewnia akumulator litowo-jonowy o pojemności 2Ah. Użytkownik może według własnych upodobań oprogramować opcje auto-usypiania oraz auto-wyłączania. Kasa samoczynnie wyłączy podświetlenie wyświetlaczy LCD podczas pracy bez zasilacza, aby dodatkowo oszczędzać energię akumulatora. Akumulator kasy jest wykonany w formie wymiennego pakietu, który można w dowolnym momencie odłączyć od kasy i ładować standardowym zasilaczem poza kasą, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.

  MOC ZAWSZE W KASIE

  Wymienny akumulator pozwoli Ci pracować jeszcze dłużej i w dowolnym miejscu. Pracując ciągle w miejscach, gdzie nie ma zasilania sieciowego możesz używać naprzemiennie dwóch pakietów akumulatorowych. Rozładowany akumulator możesz ładować w kasie lub poza urządzeniem, za pomocą standardowego zasilacza dostarczonego w komplecie z kasą. Pracując na ladzie czy biurku, kasa możne cały czas być podłączona do sieci poprzez zasilacz.

  MOŻESZ PRACOWAĆ W KAŻDYCH WARUNKACH

  Ergonomiczna klawiatura to podstawa sprawnej obsługi, programowania oraz wykonywania raportów. NANO online posiada klawiaturę podświetlaną, co dodatkowo ułatwia pracę nawet w całkowitej ciemności, a jej silikonowa powierzchnia zabezpiecza urządzenie przed warunkami otoczenia takimi jak deszcz lub śnieg, zabrudzenia czy przypadkowe zalanie. Pięknie podświetlana, kolorowa klawiatura kasy z naniesionymi przejrzystymi informacjami oparta jest na bardzo precyzyjnie działających switchach, dzięki czemu obsługa jest bardzo łatwa i przyjemna. Klawiatura jest idealnie skomponowana z nowymi wyświetlaczami graficznymi LCD o rozdzielczościach 192x48 pxl

  Klawiatura wyposażona jest w 4 klawisze funkcyjne F1 - F4, które w dwóch płaszczyznach mogą być oprogramowane jako klawisze szybkiej sprzedaży lub skróty do poszczególnych funkcji kasy (konkretnego raportu, programowania, opcji, itp.).

  WIELE ZŁĄCZ KOMUNIKACYJNYCH W STANDARDZIE

  Złącze komunikacyjne LAN, RS232 oraz USB w standardzie i bez dodatkowych dopłat. Każda kasa NANO online może współpracować z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym lub wagą bez konieczności dokupowania dodatkowych modułów. Kasa potrafi standardowo również sterować szufladą aktywną i samodzielnie komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).  Złącza komunikacyjne w czasie, gdy nie są używane, można zabezpieczyć specjalną nakładką, która nie pozwoli na ich zabrudzenie czy też zalanie.

  W kasie bez problemu zainstalować można dodatkowe moduły łączności (tzw. donge), m.in. WiFi, BT, modem 3G/LTE. Dzięki takiemu połączeniu można pracować mobilnie i korzystać ze skanera BT bez dodatkowych przewodów połączeniowych.

  POJEMNA BAZA TOWARÓW ZMIEŚCI CAŁY TWÓJ ASORTYMENT

  Kto nie chciałby mieć kasy fiskalnej, która będzie rosnąć wraz z rozwojem firmy? Kasa NANO online posiada rozbudowaną obszerną bazę towarową, która pomieści wszystkie artykułu małego sklepu, a długa nazwa towaru lub usługi w sposób czytelny zidentyfikuje każdy artykuł na paragonie. Wykorzystaj aż 20.000 PLU.

  POŁĄCZ Z SYSTEMEM CHMUROWYM NOVICLOUD

  NoviCloud to technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kas Novitus. Pozwala na monitorowanie i zarządzanie biznesem z każdego miejsca na ziemi. Dzięki NoviCloud użytkownik kasy ma dostęp do wszystkiego, co się dzieje na jego kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej. Kasy Novitus online i NoviCloud stanowią jedyny i najlepszy tego typu system sprzedaży w Polsce.

  PODŁĄCZ TERMINAL PŁATNICZY

  Kasa współpracuje z terminalami płatniczymi za pomoca protokołu ECR-EFT narzuconego przez przepisy dla kas fiskalnych online'owych. Pracuje też z najpopularniejszymi terminalami płatniczymi z wykorzysatniem protokołu Novitus EFT-POS. Pozwala również na współpracę z termianlami przenośnymi typu MPos.

  WRZUĆ I PRACUJ / JAPOŃSKI MECHANIZM DRUKUJĄCY

  Kasa wyposażona jest w niezawodny mechanizm drukujący, japońskiej firmy Fujitsu, sprawdzony w setkach tysięcy urządzeń fiskalnych. Zastosowanie mechanizmu typu clamshell powoduje, że operacja wymiany papieru jest dziecinnie prosta. Odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Zalety tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący kasę do pracy przenośnej. Możliwość używania papieru o długości 30 metrów bieżących pozwala na wydrukowanie nawet 300 paragonów na jednej rolce.

  GDZIE WYKORZYSTASZ NAJLEPIEJ ZALETY KASY NANO ONLINE

  Busy, wypożyczalnie, gabinety lekarskie, parkingi, warsztaty samochodowe, gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie, kancelarie prawnicze.  Bez względu na prowadzoną działalność, kasa zawsze dostosuje się do prowadzonego biznesu. Sprzedaż biletów na zaprogramowanych trasach umożliwiają funkcje busowe. Obsługę wypożyczalni oraz parkingów umożliwiają funkcje czasowe. Wykorzystuj kasę również jako sprawdzarkę cen towarów. Kasa przypomni też o ustawowym obowiązku wykonania codziennego raportu fiskalnego oraz przeglądu okresowego

  Dane techniczne

  DANE TECHNICZNE
  NAZWA NANO Online
  TYP kasa fiskalna
  PRZEZNACZENIE praca w gabinecie lekarskim, pielęgniarskim, recepcji oraz przenośna: podczas wizyt domowych
   
  PARAMETRY URZĄDZENIA
  liczba towarów 20 000
  liczba stawek PTU 7
  liczba kasjerów 8
  rabaty/narzuty tak
  pojemność bufora ON-LINE 20 000
  opakowania 64
  nazwa towaru 40 znaków
   
  MECHANIZM DRUKUJĄCY
  rodzaj termiczny, typu clamshell
  typ Fujitsu FTP 628
  szerokość papieru 57 mm
   
  KLAWIATURA
  rodzaj alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem
  liczba klawiszy 23 w tym 4 funkcyjne
  klawisze szybkiej sprzedaży 4 + 10 w trybie "szybka sprzedaż"
   
  WYŚWIETLACZE
  klient alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
  kasjer alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
   
  ZŁĄCZA
  złącza komunikacyjne  
  współpraca z urządzeniami komputer, czytnik, waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth
  sterowanie szufladą tak (aktywna)
   
  ZASILANIE
  z sieci 230 V, zasilacz zewnętrzny
  awaryjne wbudowany akumulator 7.2V, 2Ah
   
  GABARYTY
  szerokość/wysokość/głębokość 94 x 58 x 229 mm
  waga 0,65 kg

  Jak zamówić kasę fiskalną

  krok 1: zamawiamy kasę lub drukarkę fiskalną

  Kasę lub drukarkę fiskalną możemy zamówić w jeden z następujących sposobów:

  • kupując ją bezpośrednio na naszej stronie internetowej
  • dzwoniąc do naszego biura zamawiając telefonicznie tel. 22-404-8008 lub 0-501 275 076
  • wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając model kasy lub drukarki fiskalnej.

  krok 2: wypełniamy formularz z danymi potrzebnymi do zaprogramowania do kasy/drukarki fiskalnej

  Po dokonaniu zakupu kasy lub drukarki fiskalnej , proszę wypełnić poniższy formularz.

  dane potrzebne do zaprogramowania kasy fiskalnej

  lub

  dane potrzebne do zaprogramowania drukarki fiskalnej

  i odesłać mailem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  krok 3: Nasz pracownik kontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenie danych i umówienia się na szkolenie i instalację kasy fiskalnej

  Nasz pracownik kontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia otrzymanych danych z przesłanego formularza i umawia się na szkolenie, instalację i fiskalizację

  Nasz pracownik przyjeżdża do Państwa firmy z zamówionym urządzeniem na szkolenie i instalację

  Uwaga !!

  (dotyczy tylko kas ONLINE !!!)

  Jeśli Państwa firma nie jest płatnikiem Vat, a uprawnieni Jesteście do zwrotu 700 zł za zakup kasy fiskalnej, należy złożyć po fiskalizacji w Urzędzie Skarbowym poniższy formularz.

  Wniosek z zwrot kwoty wydatkowanej na zakup kasy fiskalnej

  Do pobrania

  Facebook

   

  Używamy plików cookie, aby analizować ruch w tej witrynie, zapamiętywać Twoje preferencje i optymalizować ją pod kątem wygody użytkownika.
  więcej informacji...