Twój koszyk jest pusty

Kasa fiskalna Nano ENano E
Kasa_fiskalna_No_4c3f4fc98963b.jpg
Kasa_fiskalna_No_4c3f4fc98963b.jpg
Kasa_fiskalna_No_4c3f4fc98963b.jpg

Kasa fiskalna Novitus Nano E

E-mail
 • nazwa towaru: 40 znaków
 • ilość towarów : 3000
 • kopia elektroniczna paragonu: TAK
 • przeznaczenie : małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
 • Cena sprzedaży netto 1290,00 zł
  Rabat 129,00 zł
  Cena sprzedaży netto 1161,00 zł
  Różnica ceny dla wariantu
  Cena sprzedaży z rabatem
  Cena sprzedaży brutto 1428,03 zł
  Cena / kg:
  Opis

  Opis

  Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
  Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.
  Jest to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność rolek po kilku miesiącach była znikoma. W tej kasie kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. Karta o pojemności 2GB może pomieścić ponad milion paragonów 30-to liniowych (sprzedaż ok. 7 towarów). Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na kasie, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze można sporządzać żądane raporty. Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru w mechanizmie drukującym jest znacznie prostsze, niż w dotychczasowych urządzeniach. Dodatkowo zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Zalety tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący kasę do pracy przenośnej.
  Ten wysokiej jakości mechanizm drukujące, znanej firmy Fujitsu, bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty. Program pracy kasy inteligentnie zarządza ?zagęszczaniem? wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.
  Kasa wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, które w dwóch liniach po 16 znaków dokładnie informują kasjera o pracy kasy, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.
  Alfanumeryczna klawiatura kasy ułatwia obsługę, programowanie oraz wykonywanie raportów. Pięknie podświetlana, kolorowa klawiatura kasy z naniesionymi przejrzystymi informacjami oparta jest na bardzo precyzyjnie działających swithach, dzięki czemu obsługa klawiatury jest bardzo łatwa i przyjemna. Wierzchnia część klawiatury wykonana jest z silikonu, dokładnie dopasowana do obudowy kasy, co zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem. Klawiatura wyposażona jest w 4 klawisze funkcyjne F1 ? F4, które mogą być oprogramowane jako klawisze sprzedaży bezpośredniej lub skróty do poszczególnych funkcji kasy (konkretnego raportu, programowania itp.).

  Kasa może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232 za pomocą najbardziej popularnego protokołu komunikacyjnego w Polsce. Dodatkowo do kasy można podłączyć czytnik kodów kreskowych (skaner), wagę elektroniczną, modem, terminal płatniczy lub pinpad. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 18 znaków alfanumerycznych.

  W spodzie kasy zaprojektowano specjalne miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym na zamontowanie dodatkowego modułu bluetooth do bezprzewodowej komunikacji kasy z komputerem (tak, jak komunikują się telefony komórkowe między sobą lub komputerem). Po jego zainstalowaniu można korzystać z przenośnej pracy kasy komunikując się z komputerem bez dodatkowych przewodów połączeniowych.

  Bardzo ważne w urządzeniu przenośnym jest jego zasilanie akumulatorowe. W kasie NANO  E zostało to specjalnie zaprojektowane tak, aby mogła bez zasilania zewnętrznego wydrukować nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych, co pozwala nawet na kilkudniową pracę. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu procesora i podzespołów, które w bardzo zaawansowany sposób zarządzają oszczędzaniem energii, ?usypiając? poszczególne elementy, które akurat w danej chwili nie są używane, oraz akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2Ah. Po pojawieniu się komunikatu informującego o konieczności naładowania akumulatora można jeszcze wydrukować do 300 paragonów. O stanie ładowania akumulatora użytkownik informowany jest czerwonym kolorem kontrolki a o naładowaniu zielonym. Dodatkowo akumulator kasy jest wykonany w formie pakietu (jak np. w kamerach), który można odpiąć od kasy i ładować z zasilacza poza kasą, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.

  Znajdujące się w przedniej ściance kasy złącze karty SD (elektronicznej kopii) zakryte jest plastikową zakrywką, zabezpieczającą przed zanieczyszczeniem lub zalaniem tego złącza. Również boczne złącza komunikacyjne można zakryć podobną zaślepką w czasie, gdy nie są do nich podłączone przewody.

  Jako dodatkowe akcesoria do kasy można dokupić specjalne paski i uchwyty do pracy przenośnej, zakładane na rękę, na ramie lub do paska spodni.

  Z funkcji programowych kasy warto zwrócić uwagę na niespotykane w tej klasie urządzeń: komunikację ON-Line z komputerem, bufor paragonów oraz funkcje obsługi parkingów oraz tras busów.

  Cechy wyróżniające kasę NANO:

  • Niewielkie rozmiary i lekka konstrukcja
  • Ergonomiczna obudowa z plastiku odpornego na uderzenia
  • Możliwość pracy w trudnych warunkach atmosferycznych: wysokie i niskie temperatury
  • Pierwsza kasa przenośna z elektroniczną kopią wydruku
  • Zapis elektronicznej kopii na karcie SD o dowolnej pojemności, dostępnej dla użytkownika
  • Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu kasy (z możliwością wydruku) Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z komputera z możliwością ich przeglądania, raportowania kopiowania
  • Dostarczony wraz z kasą program komputerowy do odczytu danych z karty SD z funkcją raportowania i wyszukiwania oraz do odczytu danych z pamięci fiskalnej z wykonaniem autoryzowanego raportu kresowego i miesięcznego fiskalnego
  • Zaawansowane zarządzanie energią
  • Bardzo wydajny wewnętrzny akumulator litowo-jonowy
  • Możliwość wydrukowania nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych bez zasilania zewnętrznego. Po pojawieniu się komunikatu o rozładowaniu akumulatora można wydrukować jeszcze do 300 paragonów
  • Akumulator wewnętrzny wykonany w formie wymiennego pakietu
  • Możliwość ładowania akumulatora zasilaczem poza kasą
  • Alfanumeryczne LCD wyświetlacze dla kasjera i klienta, 2x16 znaków w kolorze niebieskim
  • Podświetlana klawiatura swithowa, precyzyjnie działająca, pokryta silikonową nakładką zabezpieczającą przez zalaniem
  • Klawiatura alfanumeryczna ułatwiająca obsługę i programowanie kasy oraz podawanie zakresów dat i numerów dla raportów okresowych
  • Programowalne klawisze funkcyjne F1, F2, F3, F4.
  • Złącza komunikacyjne RS232 oraz USB
  • Współpraca z większością programów sprzedaży przy użyciu najpopularniejszego protokołu komunikacyjnego na rynku
  • Praca ON-Line z komputerem, pojemność bufora 2000 pozycji
  • Funkcja obsługi parkingów
  • Złącza komunikacyjne oraz karty SD zabezpieczone gumowymi zatyczkami zabezpieczającymi przed zabrudzeniem oraz wilgocią
  • Specjalne miejsce na zamontowanie zewnętrznego moduły bluetooth do bezprzewodowej komunikacji z komputerem
  • Nazwa towaru do 18 znaków
  • Bardzo szybki wydruk
  • Jeden mechanizm clamshell ? bardzo łatwa i szybka wymiana papieru, brak konieczności wymiany kopii paragonu
  • Zaawansowany system oszczędzania papieru (brak niezadrukowanego papieru pomiędzy paragonami, zagęszczanie wydruku przy krótszych nazwach, raportach itp.)
  • Papier szerokości 57 mm
  • Wydruki potwierdzeń akceptacji kart płatniczych oraz zakupu pre-paidów

  Dane techniczne

  DANE TECHNICZNE
  NAZWA NANO E
  TYP kasa fiskalna przenośna z elektroniczną kopią
  PRZEZNACZENIE praca w gabinecie lekarskim, pielęgniarskim, recepcji oraz przenośna: podczas wizyt domowych
   
  PARAMETRY URZĄDZENIA
  liczba towarów 3 000
  liczba stawek PTU 7
  liczba kasjerów 8
  rabaty/narzuty tak
  pojemność bufora ON-LINE 2 000
  opakowania 64
  nazwa towaru 18 znaków
   
  MECHANIZM DRUKUJĄCY
  rodzaj termiczny, typu clamshell
  typ Fujitsu FTP 628
  szerokość papieru 57 mm
   
  KLAWIATURA
  rodzaj alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem
  liczba klawiszy 23 w tym 4 funkcyjne
  klawisze szybkiej sprzedaży 4 + 10 w trybie "szybka sprzedaż"
   
  WYŚWIETLACZE
  klient alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
  kasjer alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
   
  ZŁĄCZA
  złącza komunikacyjne 1 x RS232, 1 x USB
  współpraca z urządzeniami komputer, czytnik, waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth
  sterowanie szufladą tak (aktywna)
   
  ZASILANIE
  z sieci 230 V, zasilacz zewnętrzny
  awaryjne wbudowany akumulator 7.2V, 2Ah
   
  GABARYTY
  szerokość/wysokość/głębokość 94 x 58 x 229 mm
  waga 0,65 kg

  Jak zamówić kasę fiskalną

  krok 1: zamawiamy kasę lub drukarkę fiskalną

  Kasę lub drukarkę fiskalną możemy zamówić w jeden z następujących sposobów:

  • kupując ją bezpośrednio na naszej stronie internetowej
  • dzwoniąc do naszego biura zamawiając telefonicznie tel. 22-404-8008 lub 0-501 275 076
  • wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając model kasy lub drukarki fiskalnej.

  krok 2: wypełniamy formularz z danymi potrzebnymi do zaprogramowania do kasy/drukarki fiskalnej

  Po dokonaniu zakupu kasy lub drukarki fiskalnej , proszę wypełnić poniższy formularz.

  dane potrzebne do zaprogramowania kasy fiskalnej

  lub

  dane potrzebne do zaprogramowania drukarki fiskalnej

  i odesłać mailem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  krok 3: Nasz pracownik kontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenie danych i umówienia się na szkolenie i instalację kasy fiskalnej

  Nasz pracownik kontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia otrzymanych danych z przesłanego formularza i umawia się na szkolenie, instalację i fiskalizację

  Nasz pracownik przyjeżdża do Państwa firmy z zamówionym urządzeniem na szkolenie i instalację

  Uwaga !!

  (dotyczy tylko kas ONLINE !!!)

  Jeśli Państwa firma nie jest płatnikiem Vat, a uprawnieni Jesteście do zwrotu 700 zł za zakup kasy fiskalnej, należy złożyć po fiskalizacji w Urzędzie Skarbowym poniższy formularz.

  Wniosek z zwrot kwoty wydatkowanej na zakup kasy fiskalnej

  Do pobrania

  Facebook

   

  Używamy plików cookie, aby analizować ruch w tej witrynie, zapamiętywać Twoje preferencje i optymalizować ją pod kątem wygody użytkownika.
  więcej informacji...