Twój koszyk jest pusty

kasa_novitus_next_czarna_02
kasa_novitus_next_czarna_03
kasa_novitus_next_czarna_04

Kasa fiskalna Novitus NEXT ONLINE

E-mail
Połączenie z internetem:
 • złącze LAN/Ethernet
 • WiFi
 • Cena sprzedaży netto 2390,00 zł
  Różnica ceny dla wariantu
  Cena sprzedaży z rabatem
  Cena sprzedaży brutto 2939,70 zł
  Cena / kg:
  Opis

  Opis

  PRZEDSTAWIAMY NOVITUS NEXT. SYSTEM FISKALNY NASTĘPNEJ GENERACJI.

  next 01Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem. Przedstawiamy Novitus Next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych.

  JEST DOTYK I JEST KLAWIATURA FIZYCZNA. OBSŁUGUJ JAK WOLISZ.

  next 02Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie Next. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

  SKONFIGURUJ EKRAN SPRZEDAŻY POD SWOJE POTRZEBY. TOBIE MA SIĘ PODOBAĆ I EFEKTYWNIE PRACOWAĆ.

  next 03Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy Next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy Next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.

  CO RÓŻNI KASĘ NEXT OD INNYCH KAS? FUNKCJONALNOŚĆ. KASA FISKALNA STWORZONA NA NOWO.

  next 04 Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy Next, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych. Chcieliśmy dać naszym klientom coś nowego, lepszego, coś, czego będą używać efektywnie i z przyjemnością. Udało się. To najlepsza kasa, jaką stworzyliśmy w naszej 22 letniej historii.

  RAPORTY DOSTĘPNE ZA JEDNYM PUKNIĘCIEM W EKRAN.

  next 05 Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus Next bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie czasu. O raportach pomocnych w biznesie Novitus Next wie wszystko. Raportuj sprzedaż i analizuj jeszcze łatwiej wszystkie dane ze swoich kas i parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud.

  MECHANIZM DRUKUJĄCY Z OBCINACZEM PAPIERU.

  Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Wrzucasz rolkę, pracujesz natychmiast. Nie zrywaj papieru, obcinacz zrobi to za Ciebie. Spójrz jakie to proste.

  PRZYŁĄCZ TERMINAL PŁATNICZY, WAGĘ, CZYTNIK. POŁĄCZ Z INTERNETEM. MULTIKOMUNIKACJA.

  next 07

  Kasa Next posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port ethernet w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych do portu USB. Dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem.

  BĄDŹ ON-LINE ZE SWOIMI KASAMI NEXT. POŁĄCZ SIĘ Z NOVICLOUD.

  next 08 NoviCloud to innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy Next i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

  MAIL, WWW I INNE ANDROIDOWE APLIKACJE. JEST TO CO W TABLECIE BYĆ POWINNO.

  next 091

  Skonfiguruj dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy Next jak z każdego innego tabletu, surfuj po internecie, oglądaj youtuba i słuchaj muzyki. Zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz to wszystkie inne aplikacje systemu Android dostępne w kasie Novitus Next.

  STORYOUS NA KASACH NEXT – REWOLUCJA DLA MAŁEJ I ŚREDNIEJ GASTRONOMII


  Genialnie, proste i funkcjonalne, bezpieczne i przyjazne, nowoczesne oprogramowanie dla małej i średniej gastronomii dla Novitus Next już dostępne.

  System w pełni skalowalny o dodatkowe: tablety kelnerskie, tzw. bonowniki, które łączą się z kasą Next, drukarki kuchenne np. nPos, szuflada, czytnik, terminal kart płatniczych, dostępna online chmura do zarządzania biznesem.

  Rozpocznij przygodę z StoryOus i Novitus Next, wprowadź przyjemność pracy z urządzeniem fiskalnym do Twojej gastronomii!

  POZOSTAJE WYBÓR KOLORU. BIAŁA CZY CZARNA?

  next 23

  Novitus Next to funkcjonalność zamknięta w pięknej formie skomponowanej przez projektantów i stylistów. Kolor to rzecz gustu. Spójrz jak wyglądają wersje biała i czarna i wybierz kolor dla siebie.

   

   

   

  Dane techniczne

  ilość PLU bez ograniczeń
  grupy towarowe / działy bez ograniczeń
  nazwa towaru 40 znaków
  kody dowiązane bez ograniczeń
  komplety towarów (towar+towar) bez ograniczeń
  bufor on-line bez ograniczeń
  ilość kasjerów bez ograniczeń
  prawa dostępu tak
  rabaty / narzuty tak
  rabaty czasowe bez ograniczeń
  jednostki miary bez ograniczeń
  formaty kodów ważonych bez ograniczeń
  formaty kart rabatowych dowolne
  opakowania zwrotne bez ograniczeń
  tandemy (towar + opakowanie) bez ograniczeń
  formy płatności gotówka, karta, bon płatniczy, przelew, waluty obce + definiowane bez ograniczeń przez usera, deaktywacja nieużywanych
  stawki PTU 7
  ilość pozycji na paragonie 255
  obsługa waluty Euro tak
  elektroniczna kopia karta uSD
  drukarka zamówień Możliwość drukowania zamówień na kasie Next jak i na 3 drukarkach zewnętrznych podłączanych za pomocą RS232 lub Ethernetu.
  MECHANIZM DRUKUJĄCY
  typ Fujitsu (wrzuć i pracuj)
  obcinacz papieru tak
  ilość znaków w wierszu 42
  szerokość papieru 57
  szybkość wydruku 16 linii/s
  długość rolki papieru 60 m
  WYŚWIETLACZE
  wyświetlacz operatora Ekran TFT kolorowy 7 cali, 800x480 piksele
  wyświetlacz klienta graficzny LCD, podświetlany, 132x32 piksele, czarno-biały 4x22
  KLAWIATURA
  typ klawiatury mechaniczna (switchowa) oraz ekran dotykowy
  ilość klawiszy 20 klawiszy mechanicznych + ekran dotykowy
  klawisze szybkiej sprzedaży / klawisze funkcyjne 85 na ekran

  Kup papier i akcesoria

   Wybierz spośród artykułów wyświetlonych poniżej

   

  Jak zamówić kasę fiskalną

  krok 1: zamawiamy kasę lub drukarkę fiskalną

  Kasę lub drukarkę fiskalną możemy zamówić w jeden z następujących sposobów:

  • kupując ją bezpośrednio na naszej stronie internetowej
  • dzwoniąc do naszego biura zamawiając telefonicznie tel. 22-404-8008 lub 0-501 275 076
  • wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając model kasy lub drukarki fiskalnej.

  krok 2: wypełniamy formularz z danymi potrzebnymi do zaprogramowania do kasy/drukarki fiskalnej

  Po dokonaniu zakupu kasy lub drukarki fiskalnej , proszę wypełnić poniższy formularz.

  dane potrzebne do zaprogramowania kasy fiskalnej

  lub

  dane potrzebne do zaprogramowania drukarki fiskalnej

  i odesłać mailem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  krok 3: Nasz pracownik kontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenie danych i umówienia się na szkolenie i instalację kasy fiskalnej

  Nasz pracownik kontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia otrzymanych danych z przesłanego formularza i umawia się na szkolenie, instalację i fiskalizację

  Nasz pracownik przyjeżdża do Państwa firmy z zamówionym urządzeniem na szkolenie i instalację

  Uwaga !!

  (dotyczy tylko kas ONLINE !!!)

  Jeśli Państwa firma nie jest płatnikiem Vat, a uprawnieni Jesteście do zwrotu 700 zł za zakup kasy fiskalnej, należy złożyć po fiskalizacji w Urzędzie Skarbowym poniższy formularz.

  Wniosek z zwrot kwoty wydatkowanej na zakup kasy fiskalnej

  Do pobrania

  Facebook

   

  Używamy plików cookie, aby analizować ruch w tej witrynie, zapamiętywać Twoje preferencje i optymalizować ją pod kątem wygody użytkownika.
  więcej informacji...